Časté otázky - speedmixer.cz

Přejít na obsah
Jaké materiály lze zpracovat?

Přístroje SpeedMixer řady DAC jsou zejména vhodné pro míchání jednosložkových a dvoukomponentních silikonů, polyuretanů, polysulfidů, akrylátů a dalších materiálů. Technologie SpeedMixer je využitelná i pro mnoho dalších materiálů. Přístroj pracuje s jednorázovými nádobami, čímž je eliminováno riziko kontaminace farmaceutických výrobků nebo jiných citlivých materiálů, a nebo lze při práci využít opakovaně použitelné nádoby. Přístroje SpeedMixer řady DAC také dokáží zapracovat větší množství plnicího materiálu než běžné směšovací systémy, např. 25% i více pyrogenní kyseliny křemičité v silikonu!


Jaké množství lze smíchat?

Podle typu zařízení mohou být dávky v rozmezí od několika gramů do maximální hmotnosti 10000 g. Kontejnery se používají s redukcemi, jejichž hmotnost je navržena tak, aby zařízení udržovala v rovnovážném stavu. K dispozici jsou různé velikosti nádob (PP 5, 10, 15, 30, 50 a 100 g atd.) dle různých požadavků na množství míchaného materiálu. Množství míchaného materiálu se tak přizpůsobí vašim požadavkům, a nikoli požadavkům zařízení.


Kde jsou tato zařízení používána?

Hlavní použití technologie a přístrojů SpeedMixer je v současné době v oblasti výzkumu a vývoje, testů kvality a při produkci malých množství vysoce hodnotných materiálů. V přístrojích SpeedMixer, díky neuvěřitelné rychlosti, preciznosti míchání a dispergování, mohou být vyrobeny těsnicí hmoty, nátěrové hmoty, plastisoly nebo lepidla za méně než pět minut.

Kontaktujte nás a my Vám doporučíme přístroj SpeedMixer, který bude vhodný pro Váš projekt.
Oficiální distributor pro Českou a Slovenskou republiku
Stavbařů 626/4, Hrabůvka, 700 30 Ostrava
+420 604614913
info@profilabor.cz
Návrat na obsah