O společnosti - speedmixer.cz

Přejít na obsah

Hauschild Engineering, rodinná firma s téměř šedesátiletou tradicí, Vás tímto zve ke spolupráci.
Orientace na zákazníka
Naše poslání: Intuitivním řešením a bezpečným použitím inspirovat naše zákazníky po celém světě. A to díky neustálému vývoji našich produktů, profesionálnímu poradenství a odbornou pomocí nejen při vytváření, ale i při realizaci specifických požadavků našich zákazníků.
Kvalita
SpeedMixer udává nové standardy! Toto je heslo je pro naši firmu určující již od jejího založení. Zároveň na nás klade velké nároky. Naše produkty jsou inovativní. Investujeme do výzkumu a vývoje. Aktivně vyhledáváme dialog s našimi zákazníky.
Tento koncept se celosvětově osvědčil a v současné době je technologie SpeedMixer rozšířena do téměř více jak čtyřiceti zemích světa.

Řešení na míru
Naše strategie: Společně s našimi zákazníky hledáme synergie, nalézáme inovativní řešení pro jejich laboratoře, při míchacích nebo dispergenčních problémech, ať už v oblasti výzkumu nebo ve vývoji a produkci.
Zaujali jsme Vás? Více se dozvíte na našich stránkách. Máte dotaz nebo chcete navázat spolupráci ? Zavolejte nám a domluvte si termín.

Přístroj  SpeedMixer Vám předvedeme a otestujeme dle Vašich potřeb.
„Mezinárodní distribuce“
Hauschild Engineering je společnost s mezinárodní působností. Přístroje SpeedMixer přístroje používáte Vy, naši zákazníci, ve více než čtyřiceti zemích. Sázíme na profesionální, kompetentní a silné partnery, kteří nás v dané lokalitě podpoří a garantují nám blízký a individuální přístup k zákazníkovi.

Naše filozofie: Osobní servis a podpora, rychlá cesta k řešení problémů, stálý kontakt se zákazníkem při řešení specifických požadavků.

Firma Hauschild prodává své přístroje SpeedMixer v mnoha zemích přes svou síť distribučních partnerů. Tato obchodní partnerství podléhají pečlivému výběru. Záleží nám na profesionálních i osobních osobních kvalitách lidí, kteří pro nás pracují a pomáhají šířit naši inovativní technologii SpeedMixer k našim koncovým zákazníkům.


Oficiální distributor pro Českou a Slovenskou republiku
Stavbařů 626/4, Hrabůvka, 700 30 Ostrava
+420 604614913
info@profilabor.cz
Návrat na obsah